8 סיבות לקנות את הסלולרי הבא שלך בנייד פור יו :
 

1.     שירות אמין ואיכותי: חשוב לנו לתת שירות ותמורה איכותיים לכסף שלכם ואנחנו רוצים שתהיו מרוצים מרכישת הטלפון הסלולרי אצלנו ותמליצו עלינו לחברים ומכרים. אנו מקבלים תגובות רבות מדי יום מלקוחות המרוצים מרכישת טלפונים ניידים אצלנו ומהשירות שהם קיבלו, אחוז ניכר מלקוחותינו הם לקוחות חוזרים.


2.     רכישה משתלמת של טלפון סלולריאתר Nayad4u מתמחה בייבוא טלפונים ניידים ממיטב היצרנים בשוק העולמי ללא גורמים מתווכים, לא בין היצרנים לחברה ולא בין האתר לצרכנים הסופיים – כלקוחותינו אתם נהנים מההפרש. מחירו של פלאפון הנרכש אצלנו זול בעשרות אחוזים בהשוואה למחירו אצל חברת הסלולר שלכם !


3.     הטלפון שתרכשו מאיתנו זה הטלפון שתקבלו: אתרי השוואות המחירים גרמו לתחרות המתבטאת במחיר הזול ביותר. החנויות מצאו דרכים להתגבר על כך על ידי פירוק ערכת הטלפון הסלולרי ומכירה שלו בחלקים, באופן זה ניתן להציג את הטלפון במחיר זול אמנם המוצר המתקבל אצל הלקוח חסר חלקים רבים, או מורכב מחלפים ישנים.

אנחנו לא משחקים את המשחק הזה !

בנייד פור יו, תקבלו מאיתנו בדיוק את הטלפון שהזמנתם. טלפונים ניידים הנרכשים ב- Nayad4u מגיעים ב"קיט סגור" כפי שהתקבלו מהיצרן הכולל את כל האביזרים הנלווים בדיוק כמו אצל חברת הסלולר שלכם. אצלנו טלפונים ניידים חדשים הם באמת חדשים ! במידה ותרכשו טלפון שהגיע אלינו בייבוא מקביל ניידע אתכם על כך ועל האופן בו הוא נמכר.
חשוב לדעת ! טלפון נייד שנרכש ב Nayad4u מגיע בקיט המקורי שלו ממפעל היצרן או בקיט הייבוא המקביל, אנו לא מפרקים את החבילות !


4.     אחריות לטלפונים הניידים הנמכרים אצלנו: Nayad4u מעניק אחריות יצרן לתקלות טכניות של חומרה ותוכנה לכל הפלאפונים הנמכרים אצלנו.


5.     נוחות וקבלת מירב המידע בעת רכישת טלפונים ניידים: אצלנו תקבלו מידע עובדתי, הוגן וללא לחץ המופעל על ידי איש מכירות. אנו נפנה אתכם למקורות מידע מהימנים המפורסמים על ידי היצרנים, ועל ידי מבקרים אובייקטיביים וזאת ללא צורך בהגעה למרכז שירות ולהמתנה של שעות בתור.


6.     רכישת פלאפון מאובטחת ופשוטה לביצוע: האתר מאובטח ומגן על פרטי לקוחותינו. באפשרותכם לבצע את הרכישה באמצעות הטלפון בשעות פעילות המשרד, לירון – עובדת החברה, תשמח לענות לכם לכל שאלה ולבצע את המכירה באמצעות הטלפון.


7.     אספקה מהירה: הפלאפון שרכשת אצלנו בנייד פור יו ישלח אליך באמצעות הדואר הרשום או באמצעות שליח, בהתאם לבחירתך ויגיע אליך במהירות. בנוסף, באפשרותך לאסוף את הפלאפון ממשרדי החברה או מנקודת האיסוף בתל אביב. הטלפון שרכשת יגיע אליך במהירות המרבית !


8.     שירות לקוחות זמין: תוכלו ליצור איתנו קשר למענה הטלפוני לצורך קבלת שירות וטיפול בתקלות.

אנו מקווים שנוכל לסייע לך למצוא את הטלפון שחיפשת!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Buy for 250.00 more and get free shipping