סקירה של סלולרי למבוגרים – EasyPhone

לאחרונה הושק בישראל סלולרי למבוגריםEasyPhone (איזיפון), מבית מייפון, טלפון סלולרי המיועד במיוחד לאוכלוסיה בגיל הזהב. במאמר זה אסקור את התכונות המאפיינות את הסלולרי למבוגרים, איזיפון.

סלולרי למבוגרים EASYPHONE – מאפיינים כלליים:
מדובר בסלולרי פשוט, מדור לא מתקדם, צורתו מעוגלת ונוחה לאחיזה, הוא תוכנן במשך מספר שנים על ידי חברה המתמחה בסלולר ובאמצעות מהנדסים שהתמחותם עיצוב תעשייתי וכל זאת במטרה להתאים את הסלולרי לאנשים מבוגרים.
הסלולרי למבוגרים, על אף פשטותו והתכונות שהופכות אותו מתאים למבוגרים ניחן בעיצוב חדשני, בעל מבנה מעוגל וגוון נעים לעין, זמין בצבע שחור או בצבע לבן.
שימו לב ! רק ברכישה בנייד פור יו החל מתאריך 1.8.2014 אחריות יצרן לאיזיפון דקו של שנה וחצי במקום שנה ! האחריות תקפה לרוכשים בנייד פור יו בלבד !
תכונות הסלולרי למבוגרים – איזיפון:
איכות הקול בסלולרי למבוגרים איזיפון טובה באופן ניכר מאשר סלולרים אחרים, ואף מכאלו שלכאורה מתאימים למבוגרים. איכות הקול חשובה במיוחד לאוכלוסייה בגין הזהב כאשר יכולת השמיעה כבר לא מה שהייתה.
גם הספיקר של הסלולרי למבוגרים  EASYPHONE הנו באיכות גבוהה מה שמאפשר לשמוע את השיחה באופן טוב גם כאשר מדברים עם הסלולרי כשהוא לא צמוד לאוזן.
המגבר החזק של האיזיפון מאפשר אף לשמוע את הצלצול שלו במרחק רב יחסית וכך לא מפספסים שיחות מכיוון שלא שמענו את הצלצול.
הסלולרי למבוגרים EASYPHONE , נוצר לשימושם של מי שמחפשים טלפון פשוט, וככזה הוא עושה את העבודה, עיצובו נוח במיוחד ומותאם לאחיזה גם למי שמתקשה בתנועות עדינות. הלחצנים שלו גדולים באופן ניכר מאשר בסלולרים אחרים, משקלו קל ביחס לגודלו, דבר המתאפשר בשל מיעוט הפונקציות והרכיבים המתוחכמים, לדוגמא – אין בו GPS
בשל גודלו הוא לא יאבד בקלות, על אף שאינו גדול מדי, הסלולרי למבוגרים הותאם על ידי הנדסת אנוש טובה באופן שיתאים לכף היד באופן מוצלח במיוחד.
לסלולרי למבוגרים יש אף כפתור נעילה, המאפשר למנוע שיחות יוצאות ובכך חוסך מאיתנו אי נעימויות או שיחות שנעשו בטעות כי הטלפון לא היה נעול. קל להתרגל לכפתור הזה והוא בנוי כמפסק נוח לתפעול.
הסלולרי למבוגרים אינו ננעל באופן אוטומטי, שכן נעילה אוטומטית לרוב מבלבלת מבוגרים.
הסלולרי למבוגרים איזי פון אף כולל פנס הנועד לאפשר לנו לאתר דברים בתיק למשל בעת חשיכה, או את חור המנעול של ביתנו במידת הצורך ובכך חוסך מאנשים בגיל הזהב את האי נוחות שבאיתור דברים בחשיכה כאשר העיניים כבר פחות חדות מאשר בעבר.
סיכום – סלולרי למבוגרים איזיפון:
האיזיפון, הטלפון הסלולרי הראשון בישראל המותאם במיוחד למבוגרים, מתאים בעיקר לקהל היעד שלו, מבוגרים, אבל לא רק למבוגרים, לחילופין עשויים למצוא בו שימוש אוכלוסיות אחרות שלא אוהבות מכשירים מתוחכמים וסבורים כי סלולרי אמור לשמש לשיחות ולא כמחשב נייד מוקטן, פלח אוכלוסייה נוסף העשוי למצוא בו פתרון הם הורים מודאגים שלא מעוניינים שבסלולרי של ילדיהם תהיינה אפשרויות לקיום קשר מקיף מדי עם רשת האינטרנט וכן המעוניינים בכפתור המצוקה שמציע הסלולרי למבוגרים איזיפון.
איכות השמיעה בסלולרי למבוגרים טובה, וניתן להגביר את הקול באופן מספק כך שגם מי ששמיעתו לא מצטיינת יוכל לעשות בו שימוש. הסלולרי למבוגרים גם בעל מבנה דמוי ביצה נוח לאחיזה ומשקלו קל. בנוסף המסך של האיזי פון סביר ומתאים לאנשים מבוגרים.
המחיר הנוח והתכונות הייעודיות לאנשים בגיל הזהב הופכים את הסלולרי למבוגרים, איזיפון, לפתרון טוב לאוכלוסייה זו.
הטלפון למבוגרים של נייד פור יו, נבדק על ידי מערכת עיתון "מעריב" ונמצא כמתאים במיוחד לאנשים בגיל הזהב, לחצו כאן לקריאת הכתבה שפורסמה במעריב על הסלולרי למבוגרים.

שתף עמוד זה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Buy for 250.00 more and get free shipping