פלאפון כשר

בס"ד

פלאפון כשר
נייד פור יו הנו משווק של פלאפונים כשרים, המיועדים לקהל החרדי ושומר המצוות, הפלאפונים הכשרים למכירה בנייד פור יו הנם חדשים ומגיעים בקיט המקורי מהיצרן ובמחירים מוזלים.
 
בנייד פור יו תרכשו פלאפון כשר חדש ממספר דגמים ושל מספר חברות, כאשר יצא דגם חדש אנו נוודא כי הוא יגיע לחנות של נייד פור יו במחיר מוזל.
 
רכישת פלאפון כשר בנייד פור יו היא רכישה חכמה!
 

למה משמש פלאפון כשר ?

פלאפון כשר הנו פלאפון אשר נועד לקיום שיחות בלבד, הטלפון משמש את הציבור החרדי ואת ציבור הדתיים ושומרי המסורת אשר לא מעוניינים להחשף למידע אשר מועבר בפלאפונים רגילים. כידוע, כיום פלאפונים שאינם כשרים מהווים למעשה מחשב מתקדם אך ללא בקרה, יוצא שהמחזיקים בפלאפון רגיל נחשפים למידע רב אשר זורם ברשת האינטרנט מבלי שהם מעוניינים להיות חשופים לו.

פלאפונים כשרים נועדו לתת את המענה לבעיה זו, הפלאפון הכשר מהווה למעשה פיתרון של העדה החרדית לבעיית חוסר הפיקוח על המידע שעובר בטלפונים הרגילים. הפלאפון הכשר למעשה משמש לקיום שיחות טלפון בלבד, ולא לקבלת מידע שלא עבר כל ביקורת או אישור של גורמים רלוונטיים לכל עדה ועדה.
פלאפון כשר היה למעשה דרישה של קהילות חרדיות ודתיות מסוימות בישראל, דרישה שבאה מבפנים על מנת להגן על הקהילה ממידע אשר מסתובב ברשת האינטרנט. פלאפונים כשרים לא מאפשרים משלוח של הודעות טקסט או גלישה באינטרנט, אך מאפשרים לקיים שיחה באיכות ראויה, לשם כך נבחרו פלאפונים איכותיים בחינת איכות השיחה.

בתחילה חברות הסלולר הגדולות התנגדו לאפשר שימוש בפלאפונים כשרים או בתוכניות כשרות שכן הרווחים על הפלאפונים הכשרים כמובן נמוכים יותר מאשר במכירה של פלאפונים רגילים ותוכניות רגילות שכן הפלאפון הכשר מאפשר שיחות בלבד, אינו צורך תוכן וכולל הטבות לקהל היעד החרדי או הדתי. אמנם הלחץ של הקהילה השפיע והחברות נאלצו לקבל את ההתניות של הקהילה החרדית.

פלאפונים כשרים עובדים אצל כל המפעילות הגדולות

פלאפונים כשרים פועלים על הרשתות של כל המפעילות הגדולות אשר מפעילות תוכניות כשרות. לאחר רכישת הפלאפון הכשר בנייד פור יו ניתן להתחבר לרשת אשר מציעה את התנאים הטובים ביותר למשתמשים בטלפון הנייד.

שימו לב שניתן לרכוש גם כרטיס סים בנפרד של פלאפון כשר אשר כולל בתוכו אפשרויות המתאימות לקהל החרדי או הדתי אשר לא מעוניין לקיים שיחות טלפון בשבת לדוגמה, בהתאם המחיר של שיחות במועדים מסוימים יקר מאוד אך זול בימי חול.

פלאפונים כשרים למכירה – רק בנייד פור יו

פלאפונים כשרים כמו את כל הטלפונים הסלולרים לא כדאי לרכוש אצל חברות הסלולר הגדולות. המחירים שהן גובות יקרים מאוד, ולמעשה עדיף לרכוש את הטלפון אצל נייד פור יו שהנו חנות מבוססת אינטרנט, ללא עלויות תפעול חנות. הרכישה בנייד פור יו מאפשר קבלת הפלאפון הכשר לאחר מספר ימים באמצעות משלוח בדואר. הרכישה בטוחה ומאובטחת וכמובן שיש אחריות על הפלאפון הכשר.

שתף עמוד זה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Buy for 250.00 more and get free shipping